0236860005 / 0372875501 scoala1matca@yahoo.com

eTwinning

Școala Gimnazială Nr 1 Matca jud Galati a obținut un certificat european eTwinning cu proiectul „Escaperoomland - a magic realm of learning
Escaperoomland
Our Facilities

„Escaperoomland – a magic realm of learning„

Dragă Daniela Țanu, Felicitări! Școala dumneavoastră a primit eticheta europeană de calitate pentru munca din proiectul eTwinning „ESCAPEROOMLAND- A magic realm of learning”. Aceasta înseamnă că munca dvs., munca studenților dvs. și colaborarea cu partenerii dvs. au îndeplinit criteriile Cadrului pentru eticheta de calitate și au primit un scor mare. Drept urmare, veți primi un certificat pe care îl puteți disemina pe site-urile dvs. web și îl puteți afișa într-o poziție proeminentă în școala dvs. De asemenea, proiectul dumneavoastră va fi prezentat într-o zonă specială a Platformei europene de educație școlară. Încă o dată, felicitări și sperăm că veți continua să organizați proiecte de înaltă calitate cu alți profesori eTwinning. Cu cele mai bune salutări, Echipa eTwinning.